Dela på
PewDiePie Pew Die Pie
abonnenter
111,000,000
videovisningar
28,540,989,336
video count
4508
Kategori
YouTuber sedan
2010
Ålder
32
Födelsedag
24.10.1989
Zodiaken
skorpionen
Dela det, om du gillar det

PewDiePie Youtube-kanal statistik

PewDiePie
abonnenter
111,000,000
videovisningar
28,540,989,336
video count
4508
Beräknade intäkter i senaste 30 dagarna
€ 4.13K - € 24.8K
0
sista 7 dagar
abonnenter
0
sista 30 dagar
0
sista 90 dagar
7,258,156
sista 7 dagar
videovisningar
12,280,549
sista 30 dagar
112,268,216
sista 90 dagar
Datum videovisningar beräknade intäkter
05.10.2022 Wed +3,502,740 € 1.18K - € 7.06K
03.10.2022 Mon +3,755,416 € 1.26K - € 7.57K
30.09.2022 Fri +1,816,163 € 610 - € 3.66K
27.09.2022 Tue +4,446,083 € 1.49K - € 8.97K
24.09.2022 Sat -1,239,853 € -416 - € -2.5K
20.09.2022 Tue +23,935,934 € 8.04K - € 48.3K
01.09.2022 Thu +2,949,441 € 991 - € 5.95K
29.08.2022 Mon +14,010,292 € 4.71K - € 28.3K
18.08.2022 Thu +7,371,922 € 2.48K - € 14.9K
11.08.2022 Thu +10,982,970 € 3.69K - € 22.1K
03.08.2022 Wed +9,557,119 € 3.21K - € 19.3K
28.07.2022 Thu +4,174,123 € 1.4K - € 8.42K
26.07.2022 Tue +2,822,651 € 948 - € 5.69K
24.07.2022 Sun +7,657,652 € 2.57K - € 15.4K