Dela på
NetzKaiser Netz Kaiser
abonnenter
1,420
videovisningar
1,355,229
video count
1957
Kategori
YouTuber sedan
2007
Dela det, om du gillar det

NetzKaiser Youtube-kanal statistik

NetzKaiser
abonnenter
1,420
videovisningar
1,355,229
video count
1957
Beräknade intäkter i senaste 30 dagarna
€ 1 - € 6
0
sista 7 dagar
abonnenter
0
sista 30 dagar
20
sista 90 dagar
381
sista 7 dagar
videovisningar
3,050
sista 30 dagar
12,456
sista 90 dagar
Datum videovisningar beräknade intäkter
04.10.2022 Tue +381 € 0 - € 0
01.10.2022 Sat +393 € 0 - € 0
28.09.2022 Wed +478 € 0 - € 0
25.09.2022 Sun +336 € 0 - € 0
22.09.2022 Thu +1,462 € 0 - € 2
11.09.2022 Sun +1,960 € 0 - € 3
26.08.2022 Fri +1,165 € 0 - € 2
16.08.2022 Tue +866 € 0 - € 1
09.08.2022 Tue +676 € 0 - € 1
02.08.2022 Tue +718 € 0 - € 1
27.07.2022 Wed +742 € 0 - € 1
22.07.2022 Fri +2,155 € 0 - € 4
17.07.2022 Sun +590 € 0 - € 1
12.07.2022 Tue +534 € 0 - € 1