Dela på
Jornalismo TV Cultura Jornalismo Tv Cultura
abonnenter
574,000
videovisningar
97,602,363
video count
25970
Kategori
YouTuber sedan
2007
Dela det, om du gillar det

Jornalismo TV Cultura Youtube-kanal statistik

Jornalismo TV Cultura
abonnenter
574,000
videovisningar
97,602,363
video count
25970
Beräknade intäkter i senaste 30 dagarna
€ 1.04K - € 6.24K
3,889
sista 7 dagar
abonnenter
11,000
sista 30 dagar
26,000
sista 90 dagar
1,209,440
sista 7 dagar
videovisningar
3,095,966
sista 30 dagar
6,325,803
sista 90 dagar
Datum videovisningar beräknade intäkter
28.02.2021 Sun +1,554,994 € 522 - € 3.14K
19.02.2021 Fri +1,540,972 € 517 - € 3.11K
09.02.2021 Tue +1,510,766 € 507 - € 3.05K
31.01.2021 Sun +1,719,071 € 577 - € 3.47K
23.01.2021 Sat +9,971,653 € 3.35K - € 20.1K
03.11.2020 Tue +133,429 € 44 - € 269
01.11.2020 Sun +152,925 € 51 - € 308
30.10.2020 Fri +88,459 € 29 - € 178
29.10.2020 Thu +84,985 € 28 - € 171
28.10.2020 Wed +83,687 € 28 - € 168
27.10.2020 Tue +73,282 € 24 - € 147
26.10.2020 Mon +55,931 € 18 - € 112
25.10.2020 Sun +74,007 € 24 - € 149
24.10.2020 Sat +177,331 € 59 - € 357